Понад половина американців вважає, що США мають підтримувати Україну, поки не припиниться війна - опитування

Після півроку війни в Україні понад половина американців погоджуються з тим, що Сполучені Штати повинні продовжувати підтримувати Київ, допоки Україна не звільнить свої території. Про це свідчать дані опитування Reuters та Ipsos.

З 1005 людей у ​​Сполучених Штатах, які взяли участь в онлайн-опитуванні минулого тижня, 53% висловили підтримку Україні, "доки всі російські війська не будуть виведені з території, на яку претендує Україна". Лише 18% сказали, що проти.

51%, також підтримали надання зброї, у порівнянні з 22%, які були проти. У попередніх опитуваннях більша кількість американців підтримала постачання зброї Україні.

Згідно з минулими опитуваннями, серед американців було мало підтримки відправлення американських військ в Україну. Лише 26% заявили, що підтримують таке втручання, але 43% погодилися відправити війська США до сусідніх з Україною союзників по НАТО, які не воюють з росією.

Видання повідомляє, що опитування свідчить про підтримку політики президента Джо Байдена щодо України, попри економічні проблеми та внутрішньополітичні події.

Як повідомлялось раніше, Україна отримає грант США на суму $3 млрд у День Незалежності.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті