Понад 60 тис українських біженців знайшли легальну роботу у Варшаві

Понад 60 тисяч українських біженців знайшли легальну роботу у Варшаві. Про це заявила речниця міської адміністрації Моніка Беут, - повідомляє "Польське радіо".

За словами Моніки Беут, підтримку у працевлаштуванні постійно надає варшавське бюро зайнятості, спеціальне відділення якого було створено після початку війни.

З початком бойових дій Управління зайнятості Варшави під гаслом «Роботодавці, допоможімо біженцям з України» проводить акцію з пошуку роботи. Тільки завдяки цій акції вдалося знайти понад 5,5 тисяч пропозицій.

За офіційними даними, з 15 березня по 13 жовтня до служби зайнятості у Варшаві надійшло 62 193 повідомлення від підприємців про працевлаштування громадян України.

Знання польської мови є дуже важливою умовою при працевлаштуванні, тому організовуються інтенсивні мовні курси різного рівня. Вже пройшли навчання понад 700 осіб, ще 300 навчаються, плануються набори нових груп, - йдеться у повідомленні.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті