Бійці тероборони на Сумщині знищили ворожу ДРГ

Бійці територіальної оборони Сумщини знищили російську диверсійно-розвідувальну групу. Про це 23 грудня у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

"Тероборона Сумщини знищила російську диверсійно-розвідувальну групу! 22 грудня вранці група російських військових перетнула лінію державного кордону України", - повідомив чиновник.

Бій між бійцями ТРО та рашистами відбувся на території Краснопільської громади неподалік села Високе. Внаслідок короткого бою окупанти втратили щонайменше двох солдатів убитими. У лавах українських воїнів обійшлося без втрат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прикордонники знищили ворожих диверсантів у Донецькій області.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті