Близько тисячі абонентів залишилися без електропостачання в окупованому Алчевську на Луганщині

В окупованому Алчевську на Луганщині без електропостачання залишилося близько тисячі абонентів у ніч на 31 липня. Про це пишуть окупаційні ЗМІ - посиланням на так зване "МНС ЛНР",

"31 липня о 02:50 в Алчевську внаслідок аварійного відключення повітряної лінії 6 кВ без електропостачання 1000 абонентів", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що окупанти пообіцяли залишити Кадіївку, Голубівку та Ірміно на Луганщині без води на 5 днів. Тим часом Кадіївка "висохла".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті