Окупанти пообіцяли залишити Кадіївку, Голубівку та Ірміно на Луганщині без води на 5 днів. Тим часом Кадіївка "висохла"

Окупаційна влада на Луганщині повідомила, що міста Кадіївка (до перейменування Стаханов), Голубівка (до перейменування Кіровськ) та Ірміно залишаться без води з 1 по 5 серпня. Про це з посиланням на "державне підприємство "Лукганскода" повідомили окупаційні ЗМІ 29 липня.

"Луганськвода" з 1 до 5 серпня призупинить подачу води в Кіровськ, Ірміно та Стаханов у зв'язку із заміною водоводу, повідомили на підприємстві", - ідеться в повідомленні.

Тим часом жителі Кадіївки повідомляють про те, що води в місті і так немає.

"Ситуація з водою в Стаханові в одному фото", - написали в Телеграм-каналі "Кадіївка/Стаханов", розмістивши фото, на якому видно, що жителі міста набирають дощову воду у відра.

Раніше на окупованій території Луганщини визнали, що не можуть відновити подачу води в низці міст і районів.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті