Близько 15 відсотків киян залишилися без світла через ракетну атаку

У Києві приблизно 15% споживачів електроенергії опинилися без світла внаслідок ракетної атаки рашистів уранці 9 березня. Про це повідомив у Телеграм мер Києва Віталій Кличко. 

"Через ракетну атаку енергетики застосували технологічні екстрені відключення енергопостачання у столиці. Наразі без світла приблизно 15% споживачів", - повідомив Кличко. 

В енергетичній компанії Yasno заявили, що через ракетну атаку енергетики застосували технологічні екстрені відключення енергопостачання у столиці. Про це заявив генеральний директор енергетичної компанії Yasno Сергій Коваленко. 

"Ранок. Через атаку ворога застосовуються екстрені відключення світла. Це превентивний крок, як ви всі пам'ятаєте", - зазначив Коваленко. 

Нагадаємо, вранці 9 березня у Києві під час повітряної тривоги пролунали вибухи, є постраждалі. 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті