Близько 15 відсотків киян залишилися без світла через ракетну атаку

У Києві приблизно 15% споживачів електроенергії опинилися без світла внаслідок ракетної атаки рашистів уранці 9 березня. Про це повідомив у Телеграм мер Києва Віталій Кличко. 

"Через ракетну атаку енергетики застосували технологічні екстрені відключення енергопостачання у столиці. Наразі без світла приблизно 15% споживачів", - повідомив Кличко. 

В енергетичній компанії Yasno заявили, що через ракетну атаку енергетики застосували технологічні екстрені відключення енергопостачання у столиці. Про це заявив генеральний директор енергетичної компанії Yasno Сергій Коваленко. 

"Ранок. Через атаку ворога застосовуються екстрені відключення світла. Це превентивний крок, як ви всі пам'ятаєте", - зазначив Коваленко. 

Нагадаємо, вранці 9 березня у Києві під час повітряної тривоги пролунали вибухи, є постраждалі. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті