Благодійна організація Caritas Polska розширить програму допомоги ще на 500 українських сімей

Католицька благодійна організація Caritas Polska планує розширити програму «Сім’я-сім’ї» на Харківську область. Про це повідомляє Польське радіо.

Зазначається, що після розширення програми допомогу отримають ще 500 родин із Харківсько-Запорізької єпархії.

У жовтні 2022 року Caritas Polska у співпраці зі своєю сестринською організацією Caritas-SPES запустили програму «Сім’я-сім’ї», спрямовану до сімей, які вирішили залишитися в Україні. Caritas надає безпосередню грошову допомогу найбільш потребуючим сім’ям. Вартість підтримки становить приблизно 2400 грн на особу (приблизно 300 злотих на місяць).

«Внаслідок війни, яка триває, 17,7 млн ​​українців потребують гуманітарної допомоги. Крім 7,8 млн українців, які рятувались від війни, в тому числі в Польщі, ще 6,3 млн стали внутрішньо переміщеними особами. Вони страждають від відсутності роботи, відключення електроенергії та тепла, дефіциту продуктів харчування чи палива на зиму», - повідомляє Caritas Polska.

«За кілька місяців дії програми ми надали допомогу аж 650 родинам, тобто близько 1300 особам у Києво-Житомирській єпархії», - нагадали в організації.

Благодійники Caritas Polska повідомили, що у 2023 році їх організація планує розширити програму на Харківську область. Допомога надійде ще до 500 сімей (близько 1500 осіб) з Харківсько-Запорізької єпархії, через яку зараз проходить лінія фронту і яка особливо постраждала внаслідок обстрілів та відключень електроенергії.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті