Благодійна організація Caritas Polska розширить програму допомоги ще на 500 українських сімей

Католицька благодійна організація Caritas Polska планує розширити програму «Сім’я-сім’ї» на Харківську область. Про це повідомляє Польське радіо.

Зазначається, що після розширення програми допомогу отримають ще 500 родин із Харківсько-Запорізької єпархії.

У жовтні 2022 року Caritas Polska у співпраці зі своєю сестринською організацією Caritas-SPES запустили програму «Сім’я-сім’ї», спрямовану до сімей, які вирішили залишитися в Україні. Caritas надає безпосередню грошову допомогу найбільш потребуючим сім’ям. Вартість підтримки становить приблизно 2400 грн на особу (приблизно 300 злотих на місяць).

«Внаслідок війни, яка триває, 17,7 млн ​​українців потребують гуманітарної допомоги. Крім 7,8 млн українців, які рятувались від війни, в тому числі в Польщі, ще 6,3 млн стали внутрішньо переміщеними особами. Вони страждають від відсутності роботи, відключення електроенергії та тепла, дефіциту продуктів харчування чи палива на зиму», - повідомляє Caritas Polska.

«За кілька місяців дії програми ми надали допомогу аж 650 родинам, тобто близько 1300 особам у Києво-Житомирській єпархії», - нагадали в організації.

Благодійники Caritas Polska повідомили, що у 2023 році їх організація планує розширити програму на Харківську область. Допомога надійде ще до 500 сімей (близько 1500 осіб) з Харківсько-Запорізької єпархії, через яку зараз проходить лінія фронту і яка особливо постраждала внаслідок обстрілів та відключень електроенергії.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті