Завдяки співпраці з волонтерами майже 82 тисячі українців евакуювали з Донеччини та інших напрямків

Завдяки співпраці з волонтерами під час обов’язкової евакуації вдалося вивезти з Донеччини та інших напрямків майже 82 тисячі українців. Про це повідомили в прес-службі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 18 вересня. 

"Під час обов’язкової евакуації з Донеччини та евакуації з інших напрямків вдалося вивезти у безпечні регіони близько 82 тисяч українців: передусім, жінок, дітей, людей похилого віку.

За кожним врятованим життям – спільна кропітка робота держави, міжнародних організацій та волонтерів. Саме волонтери – найперша ланка евакуації. В кожному конкретному регіоні чи населеному пункті вони готують списки людей, які готові евакуюватися, допомагають маломобільним громадянам, збирають та доставляють евакуйованих з найнебезпечніших місць до місця загального збору", - йдеться у повідомленні.

Мінреінтеграції, зазначило, що в своїй роботі завжди спирається на волонтерські організації. Зокрема: Helping to Leave, ГО Проліска, Хелп Піпл, Восток SOS. Загалом понад 20 таких організацій беруть участь у проведенні евакуації з усіх напрямків, де є небезпека для мирного населення: з ТОТ Луганщини та Донецької області, з особливо небезпечних територій Херсонщини, Запоріжжя, Миколаївщини, Харківщини, Донеччини.

Долучаються до процесу також міжнародні організації, які своєю чергою підтримують як українських переселенців, так і волонтерів, надаючи паливо для транспорту, продукти харчування та інше.

"Робота триває постійно, щодня. Не завжди помітна загалу, але об’ємна й важлива. В ній задіяно багато людей. На жаль, в умовах повномасштабної війни далеко не про все можна розповідати більш детально, щоб не зашкодити та не наражати на ризик громадян, яких евакуюють.

Міністерство продовжує бути відкритим до спілкування та до співробітництва з усіма, хто готовий своєю участю наблизити Перемогу.

Всі пропозиції, ідеї чи запитання, можна надіслати у будь-який месенджер чи озвучити по телефону: 096 058 84 10 (гаряча лінія відділу кризового реагування працює цілодобово).

Ми відкриті до всіх, хто дійсно хоче і може допомогти", - підкреслили у Міністерстві.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті