Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«Біженці з Луганської та Донецької областей, яких виселяють із ПТР у Курську, зможуть самостійно обирати нове місце проживання», — пишуть курські пабліки.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Раніше двомстам переселенцям з окупованого Донбасу повідомили, що пункт тимчасового розміщення в готелі «Центральна» закривається через те, що в будівлі, яку не ремонтували 70 років, почав протікати дах.
Місцева влада прийняла рішення переселити біженців в інший ПВР за межами Курська, в селі Шуклинка. Люди обурилися, що не зможуть ходити на роботу, водити дітей до шкіл і відвідувати лікарів.
У результаті евакуйованим з Луганської та Донецької областей дозволили залишитися в Курську і самостійно обирати собі ПВР, у яких є вільні місця.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту