Біля Маріуполя підтверджено влучання у великий склад БК. Після цього над містом активізувалась авіація

У селі Малоянісоль Нікольського району біля Маріуполя підтверджено влучання у великий рашистський склад БК, після цього над містом активізувалась авіація. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Телеграм-каналі 17 березня.

"Силами Маріупольського Спротиву підтверджено ліквідацію великого складу з БК в с. Малоянісоль Нікольського району, що знаходився на території току в ангарі для зберігання зерна", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що після цього спостерігається висока активність авіації над містом, після вибухів зафіксовано переміщення гвинтокрилів в бік Бердянська. Також другий день поспіль помічено незвично активне переміщення військових вантажівок та техніки в напрямку Лівобережного району та Новоазовська.

Крім того, як пише Андрющенко, вперше зафіксовано використання систем С-300 для обстрілу з території Маріупольського району в напрям Запорізької області.

"Резерви бурятів і інших захисників "русского" вздовж узбережжя Азова в Маріупольському районі переведно в стан для перекиду на фронт,  – сказано в повідомленні. – Подібна інформація надходить також з Нікольського".

Раніше повідомлялось, що в Маріуполі помітили техніку з новими відмітками.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті