Біля кордонів перебуває близько 25 літаків, з яких росія обстрілює Україну — ПС ВСУ

Поблизу кордону перебуває близько 25 літаків, за допомогою яких росія постійно обстрілює Україну керованими авіабомбами та іншим озброєнням. Про це повідомив речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, - пишуть "Українські новини".

"Зараз на підступах до України перебуває близько 2,5 десятка літаків ворожої авіації різних типів, які завдають ударів періодично керованими авіабомбами та іншим озброєнням. Таким чином противник застосовує авіацію щодня на різних напрямках. Зрозуміло, що маємо бути до всього готовими", — сказав він.

За словами Ігната, українські сили оборони вдень збили п'ять безпілотників армії РФ.

Речник ПС ЗСУ прокоментував також повідомлення про можливий обстріл цієї ночі адмінбудівель Києва у відповідь на "дронову атаку" на Кремль.

"Знаєте, галас у соцмережах, у Телеграм-каналах вже, мабуть, зробив свою справу. Громадяни таки будуть уважними. Але ж галас спричиняється не тоді, коли щось хочуть зробити, але, безумовно, обережними потрібно бути. Ворожа авіація завжди активна у небі, злітав ТУ-22М3 нещодавно і була оголошена повітряна тривога", — додав речник.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті