Більшість росіян хочуть закінчення війни з Україною, але без повернення окупованих територій - опитування

Кількість росіян, які тією чи іншою мірою підтримують закінчення війни в Україні, досягла 70%, а кількість прихильників мирних переговорів становила понад половину всіх респондентів (55%). Це випливає з недавнього опитування, проведеного в РФ "Левада-центром", - повідомляє "Голос Америки".

Водночас більшість респондентів висловила (38% із них - у категоричній формі) незгоду повернути Україні окуповані (у формулюванні соціологів - "приєднані") землі. І це навіть за умови, що путін раптом ухвалив би рішення залишити захоплені території з метою встановлення миру. Схвалення росіянами діяльності самого путіна, як і раніше, перебуває на дуже високому рівні.

Крім того, три чверті опитаних росіян підтвердили, що підтримують "дії російських збройних сил в Україні", а більш ніж половина вважають успішним просування "СВВ", як, згідно з офіційними настановами, в росії іменують війну, що триває вже майже два роки.

Водночас близько половини росіян, якби була їхня воля, вважали за краще б "скасувати" рішення про початок війни, хоча протилежної точки зору дотримуються трохи (на 2%) більше громадян.

Згідно з опитуванням, близько половини респондентів (46%) припускають, що війна росії з Україною триватиме ще більше року. У травні минулого року в цьому ключі міркували 21%.

Як повідомлялося, у США спрогнозували, що буде, якщо на Москву і Петербург скинути ядерну гравітаційну бомбу.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті