Більшість лідерів країн Африки відмовилися їхати на саміт до путіна

Обставлений із помпою саміт "Росія-Африка", який покликаний продемонструвати нові дипломатичні зв'язки росії і, за заявами Кремля, "важливий, як ніколи", пройде в умовах бойкоту з боку глав більшості африканських держав. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Зазначається, що 38 із 54 країн Африки не надіслали своїх лідерів на саміт, який пройде 27-28 липня за участю путіна.

На рівні глав держав будуть представлені лише 17 країн, повідомив у вівторок помічник президента РФ Юрій Ушаков. Ще 10 африканських держав відправили прем'єр-міністрів на захід у Петербург. Майже половина учасників саміту надіслали делегації рівнем нижче: 17 із них очолюють віцепрем'єри та міністри, а п'ять - просто посли. П'ять африканських держав і зовсім відмовилися від участі в саміті.

За словами Ушакова, путін 28 липня виступить із великою промовою, у якій розповість про формування "нового світопорядку" на основі "багатополярності та рівності" всіх держав.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті