Біловодська СВА підписала меморандум з БФ "Наша оселя" для забезпечення житлом ВПО з Луганщини

Для забезпечення житлом ВПО з Луганської області підписали меморандум Біловодська селищна військова адміністрація Луганщини й БФ "Наша оселя". Про це повідомили на сайті Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 30 травня.

"Одна з громад Луганщини підписала меморандум для забезпечення ВПО тимчасовим житлом", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що документ був піжписаний Біловодською СВА з метою вирішення житлових проблем переселенців.

"Документ закріпили підписами начальник адміністрації Віктор Кобернюк та Микола Вінничук, засновник благодійної організації", - йдеться також у повідомленні.

Зазначається, що завдяки співпраці СВА й фонда вже створено 30 вільних місць у тимчасовому прихистку для внутрішньо переміщених осіб з Луганської області. Житло розташоване у селі Шубків Рівненської області. Розміщують передусім людей із соціально незахищених верств. Термін проживання в такому житлі становить один рік.

Раніше повідомлялось, що для переселенців з Луганської області створюють ще сім місць компактного тимчасового проживання.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті