Білоруський диктатор Лукашенко заявив, що Україна пропонує йому "пакт про ненапад"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що має пропозицію від політичного керівництва України щодо укладання договору про ненапад. Про це диктатор заявив в ході однієї із робочих нарад. Про це повідомляє білоруське агентство "БелТа".

Лукашенко переконаний, що "колективний Захід" має намір напасти на Білорусь, тому країні треба бути готовою до оборони.

"Не знаю, навіщо це українцям. З одного боку, просять нас, щоб ми в жодному разі не воювали з Україною, щоб наші війська туди не рухались. Пакт про ненапад пропонують заключити. А з іншого боку, готують цю грімучу суміш та озброюють їх. Польща, Литва зовсім очманили. Для чого їм це? Незрозуміло", - заявив Лукашенко.

У Кремлі не стали коментувати інформацію про те, що Україна пропонувала Білорусі укласти пакт про ненапад. Речник путіна Дмітрій Пєсков зазначив, що наразі він не володіє такою інформацією.

Як повідомлялося раніше, Лукашенко у грудні приїздив до росії із кількаденним візитом

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті