Білоруський диктатор Лукашенко заявив, що Україна пропонує йому "пакт про ненапад"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що має пропозицію від політичного керівництва України щодо укладання договору про ненапад. Про це диктатор заявив в ході однієї із робочих нарад. Про це повідомляє білоруське агентство "БелТа".

Лукашенко переконаний, що "колективний Захід" має намір напасти на Білорусь, тому країні треба бути готовою до оборони.

"Не знаю, навіщо це українцям. З одного боку, просять нас, щоб ми в жодному разі не воювали з Україною, щоб наші війська туди не рухались. Пакт про ненапад пропонують заключити. А з іншого боку, готують цю грімучу суміш та озброюють їх. Польща, Литва зовсім очманили. Для чого їм це? Незрозуміло", - заявив Лукашенко.

У Кремлі не стали коментувати інформацію про те, що Україна пропонувала Білорусі укласти пакт про ненапад. Речник путіна Дмітрій Пєсков зазначив, що наразі він не володіє такою інформацією.

Як повідомлялося раніше, Лукашенко у грудні приїздив до росії із кількаденним візитом

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті