Білорусь збирається налагоджувати бізнес на окупованих РФ територіях України - ЦНС

Білорусь планує розвивати свій бізнес на тимчасово окупованих росією українських територіях. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС)..

"Білорусь продовжує ворожу політику стосовно України й готується інтегрувати свій бізнес на тимчасово окупованих територіях", - зазначають у ЦНС.

За даними Центру нацспротиву, країна планує до 1 липня відкрити консульство в Ростові. Воно задумане для обслуговування населення тимчасово окупованих територій, а також допомагатиме білоруському бізнесу "налагоджувати зв’язки" із захопленими росією українськими регіонами. 

"Таким чином, фактично сусідня держава вчергове підтримала окупацію суверенної країни й порушила міжнародне право", - наголосили в ЦНС.

Як повідомлялося, окупанти на Луганщині змушують населення перереєструвати земельні паї за законами РФ. 

Нагадаємо, Лукашенко заявив, що Білорусь отримала від РФ ракетні комплекси "Іскандер". 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті