Лукашенко заявив, що Білорусь отримала від РФ ракетні комплекси "Іскандер"

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко повідомив, що його країна отримала від росії тактичні ядерні ракети до комплексів "Іскандер" коштом інших фінансових ресурсів, які республіка надає РФ. Про це повідомляють російські ЗМІ. 

За словами Лукашенка, як тільки на білоруській території з'явилася російська тактична ядерна зброя, "ошаленілі сусіди опустили крила".

Самопроголошений президент Білорусі у плані розв'язання питань безпеки особливо наголосив на співпраці з росією.

"Білорусь раніше отримала від Росії ракетні комплекси "Іскандер", розвиває власний військово-промисловий сектор, зберігши наукові та виробничі школи, що залишилися ще з часів СРСР. Все це є додатковим стримуючим фактором", - заявив Лукашенко.

Він наголосив, що його народ має сказати спасибі росіянам, адже ті "здорово допомогли" білорусам минулого року.

"Я навіть не говорю тут про ядерну зброю, яка всіх поставила на місце... Ми у росіян, за їхні гроші, - правда, ми платимо їм за іншими рахунками, - отримали такі комплекси, як "Іскандер". Особливо небезпечна зброя... Я підписав указ, як застосовувати цю зброю. Його можна застосувати тільки за згодою президента. Там міністр оборони, начальник генерального штабу залучений. У кожного свої функції... Ядерна зброя - ще складніше в застосуванні", - сказав Лукашенко.

Також він додав, що Білорусь отримала від РФ ще багато боєприпасів і ракет.

Нагадаємо, 25 травня минулого року міністри оборони росії та Білорусі підписали документ про розміщення російської тактичної ядерної зброї у Білорусі.

Як повідомлялося, 26 грудня Лукашенко заявив про завершення поставок російської ядерної зброї до Білорусі. 

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті