"Білі Янголи" евакуювали п'ятьох дітей з Торецької громади

Спецпідрозділ поліції "Білі Янголи" евакуювали зі Щербинівки Торецької громади на Донеччині пя'тьох дітей. Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області 17 листопада.

"Поліцейські доклали всіх зусиль, аби убезпечити Миколайчика, трирічну Ганну, 6-річного Дениса, 9-річну Марину та 11-річну Катерину. Забирали велику родину на двох бронеавтомобілях спільно з групою ДСНС. Обов’язково – захисні жилети й шоломи для дітей", - зазначається у повідомленні.

У поліції додали, що сім’я поки мешкатиме на Донеччині, але триває робота, щоб перемістити малечу до іншого регіону.

Зазначається, що на 24 жовтня в Щербинівці мешкало 70 дітей, з них 56 – вже евакуйовано. Потребують порятунку ще 14 дітлахів. 

Загалом з Торецької громади необхідно евакуювати ще 77 дітей.

Як повідомлялось раніше, з Очеретиного на Донеччині евакуювали всіх дітей.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті