З Очеретиного на Донеччині евакуювали всіх дітей

З Очеретиного у Донецькій області, яке входить до списку населених пунктів, де запроваджена обов'язкова евакуація неповнолітніх, вивезли всіх дітей. Про це  повідомив голова Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Микола Коваленко 13 листопада у коментарі Суспільному.

"До повномасштабного вторгнення в Очеретиному було десь 500-600 дітей. В школі навчалося 350, а в дитячому садочку було 96 дітей. Плюс діти до трьох років ще були, які не ходили до дитячого садочку. Це в самому Очеретино. В Кераміку було десь 20 дітей", - зазначив Коваленко.

Також він додав, що Керамік теж входить до списку на евакуацію неповнолітніх, однак там залишається одна дитина оскільки її батьки відмовляються евакуюватись.

Коваленко повідомив, що за тиждень з Очеретинської громади евакуювали близько сотні людей, однак там залишилось ще понад дві тисячі жителів.

Як повідомлялось раніше, з восьми небезпечних населених пунктів Донеччини залишається евакуювати 185 дітей.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті