Бійці Нацгвардії взяли у полон командира роти з Чечні

Українські нацгвардійці взяли у полон російського командира з Чечні. Про це повідомив представник Національної гвардії України полковник Микола Уршалович під час брифінгу в Military Media Center 20 липня, пише "Interfax-Україна".

"Бійцями однієї зі штурмових груп 15-ї бригади оперативного призначення взято в полон командира роти 70-го гвардійського мотострілецького полку, який дислокується у місті Шалі Чеченської Республіки, – сказав Уршалович. –  Йому було надано медичну допомогу, після чого передано відповідним органам".

За словами Уршаловича, полонений розповів про низький морально-психологічний стан особового сскладу в армії РФ та його небажання вести бойові дії.

Раніше повідомлялось, що понад 20 тисяч російських військовослужбовців звернулися до проєкту "Хочу жити", аби здатися в полон.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті