Бійці бригади "Хартія" знищили 19 бліндажів з окупантами на Луганщині за тиждень

Військовослужбовці бригади "Хартія" знищили 19 бліндажів ворога з особовим складом в Луганській області протягом минулого тижня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 13 березня.

Як зазначає Лисогор, 13 бригада Національної гвардії України "Хартія" у складі Сил оборони дає ворогу відсіч скидами боєприпасів з FPV, знищуючи озброєння та військову техніку армії РФ на Луганщині.

За останній тиждень підрозділи бригади уразили 19 бліндажів з окупантами, знищили 18 FPV, міномет, уніфікований комплект модулів планерування та корекції, броньований автомобіль "Тигр", комплекс спостереження "Муром-М", МТ-ЛБ та гаубицю Д-30.

Раніше повідомлялось, що російські окупанти зробили спробу просунутися в районі Білогорівки й Невського в Луганській області 12 березня

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті