Безпілотники атакували паливно-заправну станцію в Орловській області РФ поруч із нафтобазою

БПЛА атакували паливно-заправну станцію в місті Лівни Орловської області РФ вранці 27 травня. Про це повідомив губернатор області Андрій Кличков у Телеграм 27 травня. 

"Сьогодні вранці під час ще однієї масованої атаки на Орловську область сталося падіння БПЛА на територію паливно-заправної станції в м. Лівни. Частина фасаду адміністративної будівлі постраждала, на локалізацію та усунення наслідків негайно прибули співробітники оперативних служб та адміністрації міста", - написав Кличков.

За його словами, пізніше "на території АЗС сталося падіння ще одного БПЛА", загинув водій 8-ї обласної пожежної частини, ще три співробітники служб постраждали. 

Вночі Кличков також повідомляв про збиття БПЛА над Орловською областю.

Місцеві жителі повідомляють, що чули всього близько 7 вибухів. 

Як уточнює "ASTRA", загалом пошкоджено 2 станції, які розташовані за 250 метрів одна від одної на вулиці Фрунзе: АЗС "Роснефть" та АГЗС "Nord газ". Обидві станції розташовані в безпосередній близькості від Лівенської нафтобази. 

Міноборони РФ традиційно обчиталося про те, що "...протягом минулої ночі припинено спроби київського режиму здійснити терористичні атаки із застосуванням безпілотних літальних апаратів літакового типу по об'єктах на території Російської Федерації". 

"Черговими засобами ППО один БПЛА знищено над територією Брянської області, ще один БПЛА знищено над територією Бєлгородської області, чотири БПЛА знищено над територією Краснодарського краю, а також шість БПЛА знищено та перехоплено над територією Орловської області", - повідомило відомство окупантів.

 

Раніше повідомлялося, що в Слов'янську-на-Кубані Краснодарського краю РФ зупинився НПЗ після нічної атаки дронами: "Збитки рахуємо".

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті