Без електрики через несплату можуть залишитися 2,2% жителів Києва

Без електропостачання через несплату боргів можуть залишитися 2,2% жителів Києва. Про це повідомила cтолична компанія-енергопостачальник Yasno. 

У компанії повідомили, що наразі зараз у столиці підлягають відключенню 28 тис. боржників, які заборгували загалом 206 млн грн. Якщо сплатити борг немає можливості, його можна реструктуризувати або оформити субсидію.

Нагадаємо, 11 січня генеральний директор компанії Сергій Коваленко заявив, що Yasno планує почати відключення боржників від електроенергії з 29 січня. 

Як повідомлялося, 8 січня Кабмін скасував мораторій на відключення світла та нарахування пені за комунальні борги.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті