Без Данілова: Зеленський озвучив конкретні принципи "оновленої" роботи РНБО

Президент України Володимир Зеленський озвучив конкретні принципи "оновленої" роботи Ради національної безпеки і оборони України. Про це Зеленський, розмістивши відповідне відео, написав у своєму Телеграм-каналі 29 березня.

"Ми розпочинаємо оновлену роботу Ради національної безпеки і оборони України", - написав Президент України.

За його словами, РНБО працюватиме за такими принципами:

"Перше - більше прогнозованості, саме цієї функції. Нам потрібне посилення можливості України прогнозувати та впливати на процеси, від яких залежить національна безпека нашої держави. 

Друге - продовження виконання всіх поточних завдань системи РНБО. І особливо уважно - щодо санкційної політики нашої держави.

Третє - доктринальна робота. Чіткість національних орієнтирів і системність у їх реалізації - це те, що потрібно і зараз, і після війни. 

Четверте - кібербезпека та інформація. РНБО має потенціал робити більше для захисту від ворожих дестабілізаційних операцій та координації всіх державних інституцій у цій сфері.

І п’яте - робота Ставки, проєкти рішень, контроль за виконанням рішень - усе це, звичайно, має бути продовжене. Очевидний пріоритет це оборона нашої держави та захист нашого суспільства".

Раніше повідомлялось, що Зеленський звільнив Данілова з посади секретаря РНБО.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті