"Бджоли проти меду". Терористи "ДНР" створили якусь "антитерористичну комісію"

Терористи "ДНР" створили таки собі "антитерористичну комісію" та "оперативний штаб". Про це сьогодні заявив речник фейкового "МДБ ДНР" Михайло Попов.

Так звану "антитерористичну комісію" очолив ватажок терористичної "ДНР" Денис Пушилін. Керівником "оперативного штабу" призначено начальника нелегітимного "управління ФСБ РФ з ДНР" російського генерала Олега Боломожнова.

Ці "структури" нібито займатимуться "профілактикою терористичних та екстремістських проявів".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті