"Бджоли проти меду". Терористи "ДНР" створили якусь "антитерористичну комісію"

Терористи "ДНР" створили таки собі "антитерористичну комісію" та "оперативний штаб". Про це сьогодні заявив речник фейкового "МДБ ДНР" Михайло Попов.

Так звану "антитерористичну комісію" очолив ватажок терористичної "ДНР" Денис Пушилін. Керівником "оперативного штабу" призначено начальника нелегітимного "управління ФСБ РФ з ДНР" російського генерала Олега Боломожнова.

Ці "структури" нібито займатимуться "профілактикою терористичних та екстремістських проявів".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті