Батько футболіста "Шахтаря", який "загубився", вважає, що синові "буде безпечніше" в росії

Батько футболіста "Шахтаря", який "загубився", вважає, що синові буде безпечніше в РосіїЮрій Роспутько, батько футболіста ФК "Шахтар" Олександра Роспутька, який після виїзного матчу з бельгійським "Антверпеном" у юнацькій Лізі чемпіонів не сів на зворотний рейс, повідомив російським ЗМІ про намір сина отримати громадянство РФ.

"Поки я не можу повідомити причину, чому Саша втік із "Шахтаря". Я можу сказати, що в Росії йому точно буде безпечніше. Інформація про прохання політичного притулку неправда. Мій син його не просив. Він просто подасть документи на російський паспорт, як зробив би це на своїй батьківщині в Донецьку", - сказав Юрій Роспутько.

Також він спростував інформацію про появу Олександра найближчим часом у будь-якій команді в Росії. За словами Юрія Роспутька, його син дуже втомився від останніх важких місяців у "Шахтарі" і від планування втечі. Юнак дуже переживав, уточнив Юрій Роспутько.

"Зараз Сашу ні в якій команді чекати не варто. Він дуже втомився від усього. Він розслабляється і відпочиває поки що, а там подивимося", - сказав батько донецького футболіста.

РосЗМІ також пишуть, що юний гравець "Шахтаря" разом із сім'єю втік до росії через Туреччину.

Як повідомлялося, футболіст донецького "Шахтаря" Олександр Распутько не повернувся в Україну після гри проти "Антверпена" 4 жовтня в Юнацькій лізі УЄФА. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті