Батько футболіста "Шахтаря", який "загубився", вважає, що синові "буде безпечніше" в росії

Батько футболіста "Шахтаря", який "загубився", вважає, що синові буде безпечніше в РосіїЮрій Роспутько, батько футболіста ФК "Шахтар" Олександра Роспутька, який після виїзного матчу з бельгійським "Антверпеном" у юнацькій Лізі чемпіонів не сів на зворотний рейс, повідомив російським ЗМІ про намір сина отримати громадянство РФ.

"Поки я не можу повідомити причину, чому Саша втік із "Шахтаря". Я можу сказати, що в Росії йому точно буде безпечніше. Інформація про прохання політичного притулку неправда. Мій син його не просив. Він просто подасть документи на російський паспорт, як зробив би це на своїй батьківщині в Донецьку", - сказав Юрій Роспутько.

Також він спростував інформацію про появу Олександра найближчим часом у будь-якій команді в Росії. За словами Юрія Роспутька, його син дуже втомився від останніх важких місяців у "Шахтарі" і від планування втечі. Юнак дуже переживав, уточнив Юрій Роспутько.

"Зараз Сашу ні в якій команді чекати не варто. Він дуже втомився від усього. Він розслабляється і відпочиває поки що, а там подивимося", - сказав батько донецького футболіста.

РосЗМІ також пишуть, що юний гравець "Шахтаря" разом із сім'єю втік до росії через Туреччину.

Як повідомлялося, футболіст донецького "Шахтаря" Олександр Распутько не повернувся в Україну після гри проти "Антверпена" 4 жовтня в Юнацькій лізі УЄФА. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті