Байден: Я щиро сподіваюся, що наступного року українці зможуть відсвяткувати День Незалежності в мирі та безпеці

Президент США Джо Байден привітав українців із Днем Незалежності. Про це повідомляє "Голос Америки".

Попри вісімнадцять місяців постійних російських загроз український народ відмовився здаватись і продовжує захищати Батьківщину від атак проти основоположних принципів для кожної країни на планеті - суверенітету й територіальної цілісності, йдеться у привітанні.

"Незалежність означає свободу обирати своє майбутнє. Це дорогоцінно. Щороку 4 липня американці відзначають День Незалежності, щоб згадати ціну, яку ми заплатили за нашу свободу, і всі благословення, які з неї випливають. Тож сьогодні, коли Путін продовжує свою жорстоку війну, щоб стерти незалежність України та силою перекроїти карту нашого світу, американці по всій країні об’єднані з народом України", - зазначив Байден.

Американський президент підкреслив, що США продовжуватимуть підтримувати Україну у її боротьбі проти російської агресії та у її прагненні побудувати безпечне, процвітаюче та незалежне майбутнє, якого народ заслуговує. Також Байден зазначив, що Вашингтон продовжить працювати з іншими державами, щоб притягнути росію до відповідальності за її звірства в Україні, включаючи примусову депортацію українських дітей, тож сьогодні США оголосять нові санкції проти відповідальних за ці злочини.

"Я щиро сподіваюся, що наступного року українці зможуть відсвяткувати свій День Незалежності в мирі та безпеці, знаючи, як їхня надзвичайна мужність надихнула світ. Нехай День Незалежності України буде нагадуванням, що сили темряви та панування ніколи не згасять полум’я свободи, яке живе в серцях вільних людей усюди", - підкреслено у привітанні.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті