Байден і Сі не брали участі у Саміт G20 в день виступу путіна

Лідери Китаю та США пропустили скликаний Індією онлайн-саміт G20 у середу, 22 листопада. Водночас на заході виступив президент РФ путін, - повідомляє DW.

Зазначається, що президент США Джо Байден та лідер КНР Сі Цзіньпін не беруть участі у віртуальній зустрічі країн Великої двадцятки (G20). Пекін на віртуальному саміті представляє прем'єр Державної ради КНР Лі Цян. Про причини відсутності лідерів Китаю та США не повідомлялося.

Напередодні прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді пропустив онлайн-зустріч лідерів G20, на якій був присутній Сі Цзіньпін та обговорювалася війна між Ізраїлем та бойовиками радикального палестинського угруповання ХАМАС, нагадує Bloomberg.

На онлайн-саміті G20 планувалося "підбити підсумки індійського головування цього року, обговорити ситуацію у світовій економіці та фінансах, кліматичний порядок денний, проблематику цифровізації та інші теми", повідомляла раніше індійська сторона.

Як повідомлялося, путін, виступаючи онлайн на саміті G20 22 листопада. заявив, що він "...розуміє потрясіння від загибелі людей в Україні", росія "ніколи не відмовлялась від мирних переговорів з Україною". 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті