Бахмут заміновано на 99%, проте 70% жителів готові повернутися в місто просто зараз

Близько 70% жителів Бахмута готові повернутися в місто просто зараз - при тому, що в ньому утворилося 12 млн тонн будівельного сміття і воно заміноване на 99%. Про це повідомив перший заступник начальника Бахмутської міської військової адміністрації Олександр Марченко на конференції з інституційного відновлення деокупованих регіонів у Києві 28 травня, - повідомляє кореспондент "ОстроВа".

"Провели соцдослідження серед мешканців Бахмута, які виїхали, - 70% мешканців готові повернутися на територію міста навіть у тому стані, у якому воно зараз перебуває", - сказав Марченко. 

Крім того, він повідомив, що внаслідок військових дій у Бахмуті утворилося близько 12 млн тонн будівельного сміття.

"Місто Бахмут заміновано на 99%. Бахмутська громада замінована на 101% і більше відсотків", - також додав Марченко.

Раніше повідомлялося, що в дев'яти громадах Донеччини через активні бойові дії неможливо розпочати підготовку господарських об'єктів до зими

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті