У дев'яти громадах Донеччини через активні бойові дії неможливо розпочати підготовку господарчих об’єктів до зими - ОВА

Донецька обласна військова адміністрація назвала дев'ять територіальних громад, де через активні бойові дії неможливо розпочати підготовку господарчих об’єктів до зими. Про це на брифінгу сказала заступниця директора департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОВА Лариса Гусєва, - повідомляє Укрінформ.

За словами Гусєвої, в Донецькій області розпочата підготовка до опалювального сезону 2024-2025 років, і відповідним розпорядженням голови ОВА від 8 травня затверджено перелік заходів щодо підготовки до зими громад області.

Але, за словами Гусєвої, не у всіх громадах можна почати цю підготовку через військову ситуацію в регіоні.

«У низці громад, на жаль, роботи з підготовки до опалювального сезону не буде розпочато, і ми не зможемо підготувати об'єкти. Це ті громади, які знаходяться в нас у зоні активних бойових дій, і виконання робіт там неможливо. Це населені пункти громад: Бахмутської, Вугледарської, Мар'їнської, Сіверської, Соледарської, Торецької, Часовоярської, Очеретинської та Званівської сільської територіальної громади», - сказала чиновниця.

Вона зазначила, що, відповідно до розпорядження начальника ОВА, в населених пунктах області заплановано до опалювального сезону підготувати 5071 об'єкт. З цих об'єктів 4163 - це багатоквартирні житлові будинки, 400 об'єктів соціальної сфери (в тому числі 112 закладів охорони здоров'я), 296 котелень, 11 теплових пунктів, 90 водопровідно-насосних станцій, 92 каналізаційних насосних станцій.

Крім того, за словами Гусєвої, планується підготувати до 1 жовтня 560 км теплових мереж, 25 км водопровідних мереж і 99 одиниць спеціалізованої техніки.

Також у плани заходів входять підготовка доріг комунальної форми власності, а це міжквартальні дороги, в обсязі 300 тис. кв. метрів.

«На сьогодні всі роботи вже розпочато, і станом на 1 червня показник готовності об'єктів до опалювального сезону повинен бути не менш ніж 15%. Так нам рекомендує Мінінфраструктури України», - зазначила Гусєва.

Як повідомлялося, наразі Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває і травмує цивільних жителів, руйнує житлові та адміністративні будинки, енергетичні та інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту, яка становить близько 300 км. На території Донеччини ще залишаються близько 472 тис. мешканців.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті