Азербайджан передав полтавським піротехнікам спецмашину для розмінування

Полтавські рятувальники отримали від азербайджану спеціальну машину для розмінування. Про це повідомляє ДСНС у своєму телеграм-каналі 24 листопада.

"Азербайджан передав рятувальникам Полтавщини машину механізованого розмінування "Revival P". Надалі машина поїде на допомогу саперам ДСНС, які проводять гуманітарне розміновування деокупованих територій", - зазначається у повідомленні.

У ДСНС додали, що в Україну також приїхали представники компанії-виробника техніки, які проведуть навчання для наших фахівців.

Нагадаємо, що раніше підрозділи ДСНС отримали від Японії обладнання для розмінування.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті