Авто з російськими номерами мають покинути Фінляндію не пізніше 15 березня. А пункти пропуску на кордоні з РФ закриті  

Автомобілі, зареєстровані в Росії, які перебувають у Фінляндії, мають бути вивезені з території Європейського союзу не пізніше 15 березня 2024 року. Про це йдеться в повідомленні Митної служби Фінляндії.

Виняток становлять автомобілі, що належать студентам або особам, які працюють у Фінляндії за чинним трудовим договором. Такі автомобілі все ще можуть залишатися у Фінляндії на певних умовах. 

"Починаючи з суботи, водії автомобілів з російською реєстрацією повинні будуть довести контрольним органам своє право на використання автомобілів у Фінляндії. Ці документи рекомендується мати при собі для того, щоб можна було за необхідності довести своє право на використання автомобіля з російськими номерними знаками. Право на легальне використання автомобіля неможливо визначити за номерними знаками", - попередив росіян директор Контрольно-правоохоронного департаменту Митниці Фінляндії Самі Ракшит.   

Ситуацію для громадян країни-агресора ускладнює той факт, що наразі виїзд із Фінляндії через фінляндсько-російський кордон неможливий, оскільки пункти пропуску закриті до 14 квітня 2024 року. Власники автомобілів самі несуть відповідальність за рішення, що стосуються вивезення їхніх транспортних засобів з території ЄС.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.08.2025
09:47

«Це не клоун - все набагато гірше і страшніше». Російські ЗМІ про Україну

«Яким буде результат - покаже переговорний процес. Але те, що від територій, включених до складу Росії за Конституцією, ми не відмовимося, - залізобетонно»
Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Всі статті