Авто з двома працівниками ФСБ, які катували українців на Херсонщині, та військовими підірвали в Олешках

Автівка з двома працівниками російської ФСБ та військовими підірвалась у тимчасово окупованих Олешках на Херсонщині 7 вересня. Про це з посиланням на власні джерела в СБУ повідомила "Українська правда".

"В Олешках на Херсонщині підірвали авто з російськими ФСБшниками та військовими", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що в результаті вибуху один працівник ФСБ помер на місці, інший – у реанімації у важкому стані. Троє російських військових, які супроводжували авто, поранені.

"За нашою інформацією, до вибуху причетна Служба безпеки України. Підірвані ФСБшники "працювали" в окупованому Скадовську. А в Олешки навідувалися для фільтраційних заходів і також – щоб катувати громадян України",  – пише видання.

Раніше повідомлялось, що затримано агента ФСБ, який готував замах на командування ЗСУ в Запорізькій області.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті