Авіатроща Іл-76: Росія не дає дозвіл на міжнародне розслідування за участі третіх країн і представників ООН

Росія не дає згоду на проведення міжнародного розслідування авіатрощі військового літака Іл-76, яка сталася 24 січня. Про це повідомив у ефірі телемарафону «Єдині новини» представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає Укрінформ.

«На превеликий жаль, офіційні представники держави-агресора фактично відкинули ідею міжнародного розслідування за участі третіх країн і представників ООН», - сказав він.

Так, за словами Юсова, заступниця генерального секретаря ООН заявила, що на сьогодні ООН не може визначити, чи перебували на борту люди і, власне, що сталося з літаком - «значить, є що приховувати».

Представник ГУР зазначив, що в України було багато сподівань на засідання Ради безпеки ООН в частині оприлюднення нових даних про авіатрощу, а також підтримки ідеї міжнародного розслідування. Однак, окрім російської пропаганди, нічого отримано не було.

У цьому зв’язку Україна покладається на власне розслідування авіатрощі ІЛ-76, яке проводить Служба безпеки України. Паралельно проводиться збір даних стосовно усіх обставин авіатрощі.

Нагадаємо, в ГУР заявили, що ФСБ в останній момент заборонила сідати в Іл-76 російським військово-політичним VIP-персонам

Як повідомлялося, росія використовує катастрофу Іл-76, щоб викликати сумніви на Заході щодо продовження військової підтримки Києва й невдоволення в Україні. 

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті