Авдіївський хаб допомоги переселенцям відкрили у Кривому Розі

Авдіївський хаб допомоги ВПО у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області відкрили 18 червня. Про це повідомляє Донецька ОВА.

Основними напрямками роботи хабу є надання гуманітарної допомоги, організація та здійснення консультацій з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, адміністративних, юридичних, психологічних та інших питань.

Для дітей та дорослих відбуватимуться культурно-розважальні заходи, та заходи, спрямовані на підтримку психоемоційного стану: арт-терапія, тренінги, майстер-класи, заняття, цікаві зустрічі тощо.

Хаб розташовано за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Гетьманська, 5, контактний телефон: +380956034307.

Ще 3 гуманітарні хаби для мешканців Авдіївської громади працюють в містах Умань, Новомосковськ, Кам’янське.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті