Авдіївка зазнала 11 авіаударів, під вогнем російських "Градів" були Торецьк та навколишні села

Російські війська обстріляли минулої доби п’ять населених пунктів Донецької області з авіації, РСЗВ "Град" і артилерії. Про це 13 листопада повідомила поліція Донеччини.

Ворожих атак зазнали міста Авдіївка, Торецьк, селище Північне, села Ласточкине, Орлівка. Пошкоджено дев’ять житлових будинків, цех, ЛЕП.

Ворог продовжує знищувати Авдіївку: місто витримало 16 атак, з них 11 – це авіаудари. Пошкоджено два багатоповерхових будинки, приватна оселя, цех.

З артилерії росіяни накрили Торецьк. Руйнувань зазнали п’ять приватних будинків.

Як повідомлялося, у Волновасі п'яний окупант розчавив "КАМАЗом" легковик, у якому їхала місцева колаборантка.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Всі статті