У Волновасі п'яний окупант розчавив "КАМАЗом" легковик, у якому їхала місцева колаборантка

У Волновасі п'яний окупант розчавив "КАМАЗом" легковик, у якому їхала місцева колаборантка. Про це повідомив Телеграм-канал ASTRA. 

Згідно з повідомленням, увечері 9 листопада в окупованій Волновасі на Донеччині сталася ДТП: легковий ЗАЗ "Славута" зіткнувся з КАМАЗом 4310. За кермом "Славути" перебувала така собі "головний бухгалтер ОМВС РФ "Волноваський" Олена Кириченко. Від отриманих травм жінка померла на місці. 

За кермом КАМАЗа перебував військовий із російського Примор'я Олександр Сітчихін. За версією місцевої "поліції," військовий був п'яний, коли бензовоз під його керуванням протаранив автомобіль Кириченко, що йшов попереду.

Як повідомлялося, вчительці української мови з окупованої Волновахи суд призначив три роки позбавлення волі: впроваджувала стандарти держави-агресора.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.12.2025
12:19

Як 1000 і 6500 грн мають допомогти українцям пережити зиму, і що це означає для ВПО

Держава запустила черговий пакет допомоги до зимового періоду – програму "Зимова підтримка". Це дві грошові виплати: одноразова допомога 1000 грн для всіх громадян України, та 6500 грн для окремих вразливих категорій...
Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Всі статті