Аварійні та погодинні відключення світла введені по всій Україні для усіх споживачів

«Укренерго» повідомило про аварійні відключення електроенергій сьогодня ввечері, 15 травня та погодинні - завтра, 16 травня. Про це відомство повідомили у офіційних пабліках.

"Застосовано аварійні відключення для споживачів в усіх регіонах України з 19:25 до 22:00", - йдеться у повідомленні.

На завтра, 16 травня, з 00:00 та впродовж доби по всій Україні для усіх споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень.

 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті