Атаки рашистів на Вугледар захлинулися - за тиждень ворог втратив близько двох батальонів особового складу

Російські окупанти не можуть перейти в наступ на Вугледар через значні втрати останнім часом. Про це 10 березня в ефірі телемарафону заявив речник об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашковський.

"Про наступ на Вугледар мова не може йти, оскільки ворог зазнав досить суттєвих втрат. За останній тиждень він дуже активно атакував позиції на Вугледарі, Мар'їнці, Авдіївці, застосовував свої найкращі підрозділи", - розповів спікер.

За словами Дмитрашковського, за минулий тиждень окупанти втратили близько двох батальйонів особового складу. Саме тому зараз росіяни змушені займатись відновленням сил.

За його словами, окупанти також визнали значні втрати поблизу Авдіївки, Мар'їнки. Усе це спричинило падіння морально-психологічного стану військових РФ.

"Командир знаменитої 155-ї бригади морської піхоти був доставлений до Ростова за відмову виконувати бойові розпорядження. Також підрозділи "Степ" і "Тигр" на сьогодні відмовляються брати участь у бойових діях. Відомо про 126-у бригаду, в якій 20 осіб написали і повідомляють, що краще відсидять у в'язниці, аніж будуть гарматним м'ясом", - додав Дмитрашковський.

Нагадаємо, раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що у військовому керівництві РФ конфлікт через провал під Вугледаром.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті