Армія карних злочинців. У Тульській області рашисти вербують арештантів на війну із Україною

У росії продовжується кампанія з вербування арештантів на війну з Україною. Про це йдеться у зведенні Генерального Штабу ЗСУ 14 вересня.

"Російська армія щодня зазнає суттєвих втрат у живій силі та намагається їх компенсувати у різний спосіб. Військове керівництво продовжує пошук бажаючих воювати серед ув’язнених, зокрема в колоніях Тульської області. Вербувальники обіцяють засудженим зняття судимості в обмін на службу терміном 3 місяці, для рецидивістів або засуджених за особливо тяжкі злочини термін служби складатиме 6 місяців. Проте жодні контракти із бажаючими не підписуються. Також триває набір, так званих “резервістів” до складу 3-го армійського корпусу. Серед вже набраного особового складу велика кількість людей, що мають наркотичну та алкогольну залежність", - розповіли у Генштабі.

Разом із тим, продовжується примусова мобілізація на окупованих територіях Донецької області. Зокрема, у Горлівці місцеві військові комісаріати отримали задачу набрати 6 тисяч чоловіків до 19 вересня.

Як повідомлялося раніше, на тимчасово окупованих територіях рашисти обіцяли чоловікам російське громадянство та амністію в обмін на вступ до приватної військової компанії

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті