Армію окупантів в Олешках Херсонської області поповнили темношкірі найманці

Темношкірі найманці РФ прибули в Олешки Херсонської області. Про це повідомив військовий рух українців і кримських татар "Атеш" у Телеграм 24 лютого.

"Агенти "Атеш" з окупованих Олешок Херсонської області повідомляють, що 22 лютого в місто прибув загін темношкірих російських найманців. Вони розквартирувалися в місцевому Будинку культури", - ідеться в повідомленні.

Підкреслюється, що йдеться про елітний підрозділ із дорогим обмундируванням і новою технікою. Серед їхнього озброєння помічено важку броньовану техніку та вантажівки з позначками у вигляді ієрогліфів.

"Рашисти активно залучають найманців з усього світу: Африка, Середня/Дальня Азія і навіть Південна Америка. Мабуть, є проблеми з мотивацією у росіян воювати за "русскій мір" в Україні. Особливо цинічно на цьому тлі звучать звинувачення представників Москви проти українського Інтернаціонального легіону. Однак лицемірство - найменший із гріхів рашистів", - пише "Атеш".

Раніше повідомлялося, що росіяни розмістили дивізіон С-400 у Сакському районі Криму

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті