Армія РФ завдала удару по порту Південний: є влучання в резервуари

«Уночі ворог завдав балістичного удару по порту в Одесі. Станом на зараз кількість загиблих, на жаль, зросла до восьми, близько 30 людей зазнали поранень. Обстріли не припиняються. Після восьмої ранку зафіксували чергову атаку по порту Південний — є влучання в резервуари. На місцях працюють медичні, рятувальні, піротехнічні служби, задіяні всі необхідні аварійні бригади», - про це в Телеграм повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

За словами Кулеби, працівники портів продовжують роботу, підтримуючи безперервність морської логістики.

В області триває робота з ліквідації наслідків масованих атак та із забезпечення логістики після атаки на міст у районі Маяків.

Віцепрем’єр-міністр наголосив, що гуманітарна ситуація в регіоні залишається стабільною. Мешканці Одещини мають сполучення та доступ до всіх необхідних товарів і послуг. Проїзд для екстрених служб, вантажів з продуктами харчування, поштових перевізників та інших невідкладних перевезень забезпечений. Укрпошта своєчасно доставляє посилки, пенсії та соціальні виплати.

Станом на зараз діють альтернативні маршрути транспортного сполучення, які дозволяють забезпечувати як прикордонну логістику, так і зв’язок регіону з іншими областями. Також працюють усі пункти пропуску, значних черг транспорту не зафіксовано.

Представники уряду та місцевої влади провели комунікацію з представниками галузей і бізнес-спільнотою, які висловили готовність сприяти усім урядовим ініціативам щодо подолання ситуації в регіоні.

За даними Мінрозвитку, без електропостачання ще залишаються понад 37 тис. абонентів у місті Одеса та Одеському районі. Теплом і водою жителі регіону забезпечені.

Після обстрілів без світла також Миколаїв. Аварійні бригади працюють над відновленням.

Як повідомлялося, ввечері 19 грудня росіяни завдали ракетного удару по об’єкту портової інфраструктури. Восьмеро людей загинули і 27 постраждали.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті