Армія РФ під час обстрілів Донеччини вбила трьох та поранила чотирьох жителів області

Російська армія вбила під час обстрілів Донеччини трьох жителів області, ще чотирьом цивільним завдала поранень. Про це начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Телеграмі 18 липня.

"За 17 липня росіяни вбили трьох жителів Донеччини: у Степанівці, Макарівці і Степовому. Ще чотири людини за добу дістали поранення", - написав він.

Як наголосив Кириленко, наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті