Аргентина хоче допомагати Україні в гуманітарній та логістичній сфері

Уряд Аргентини виключив можливість відправки озброєння в Україну, але допомагатиме країні в гуманітарній та логістичній сфері. Про це заявив прес-секретар президента Аргентини Мануель Адорні, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Todo Noticias.

Він уточнив, що Аргентина не втручатиметься в конфлікт у жодному вигляді. Президент Аргентини Хав'єр Мілей висловлював підтримку українському президенту Володимиру Зеленському, що викликало різку реакцію Кремля.

Адорні додав, що Росія висловила розчарування щодо підтримки України, а не ворожість. Тому країна вирішила не надавати жодної військової підтримки.

При цьому представник Мілея зазначив, що Україні буде запропоновано гуманітарну та логістичну підтримку.

Видання уточнило, що Росія висловлювала "глибоке розчарування та стурбованість" останніми діями Мілея та застерегла від можливого відправлення військової допомоги Україні.

Російський посол в Аргентині Дмитро Феоктистів заявляв, що такі дії будуть розцінені як ворожі проти Росії.

Також дипломат засудив приєднання Аргентини до Контактної групи з питань оборони України. Заяви російського посла співпали за участю Мілея у саміті миру з питання війни в Україні.

Варто зазначити, що Мілей став президентом щодо нещодавно і різко засудив Росію за її війну проти України. Видання Financial Times повідомляло, що Аргентина передала Україні куплені у Росії гелікоптери.

Нещодавно Infobae повідомляло, що Аргентина активно обговорює з Францією передачу Україні літаків-штуромовиків Super Etendard.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті