Арахамія виступив проти блокування рахунків "ухилянтів" у законопроєкті про мобілізацію

Норма про блокування рахунків громадян, які ухиляються від військової служби, що прописана у законопроєкті №10449 про мобілізацію, є неприйнятною. Про це повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у Telegram.

"Вчора проголосували в першому читанні законопроект №10449 щодо військової служби, мобілізації та обліку. Питання до нього є у всіх. Будемо працювати над ними в комітеті до другого читання", - повідомив він.

Зокрема, він назвав точно неприйнятними норми щодо блокування особистих рахунків громадян.

"Не бачу в Раді тих, хто би таке підтримував", - зазначив нардеп.

Крім того, за його словами, буде переглянутий "підхід до аспірантів", а також питання щодо мобілізації людей з інвалідністю і тих, хто за ними доглядає.

"Це питання, які вже в роботі. Також працюємо в міжфракційній робочій групі над іншими пунктами законопроекту. Маємо збалансувати інтереси військового командування, бізнесу і громадян. Завдання не з легких, роботи буде багато", - підкреслив Арахамія.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада прийняла в першому читання оновлений законопроєкт про мобілізацію.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті