Андрій Шевченко став єдиним кандидатом на посаду президента Української асоціації футболу

Єдиним кандидатом на посаду президента Української асоціації футболу (УАФ) став Андрій Шевченко. Про це повідомили на сайті УАФ 28 грудня.

"27 грудня в Будинку футболу відбулося засідання реєстраційної комісії для встановлення повноважень делегатів та кворуму позачергового XXVI Конгресу УАФ. Комісією підбито підсумки обрання членами УАФ делегатів на конгрес та встановлено кворум конгресу, - сказано в повідомленні. - Засідання робочої групи з перевірки відповідності кандидатів на посаду президента УАФ, висунутих для обрання на позачерговому XXVI Конгресі УАФ 25 січня 2024 року, відбулося 28 грудня. Під час засідання встановлено, що всі постійні члени Української асоціації футболу, які мають право висунення кандидатів на посаду президента УАФ, надали протоколи засідань своїх керівних органів із цього питання. В усіх протоколах на посаду президента УАФ висунуто кандидатуру Андрія Миколайовича Шевченка (дата народження - 29.09.1976) - володаря "Золотого м’яча"-2004, Героя України, нагородженого відзнакою "Національна легенда України".

Зазначається, що вибори відбудуться 25 січня 2024 року на позачерговому конгресі УАФ.

Раніше повідомлялось, що Андрія Шевченка офіційно висунуто кандидатом на обрання президентом УАФ.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті