Американський дрон не ніс загрози росіянам - Ігнат

Спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що американский розвідувальний дрон не ніс загрози російським військам. Про це він сказав в коментарі "Радіо Свобода".

За його словами, американський дрон мав повне право перебувати над акваторією Чорного моря. Однак російські льотчікі його збили.

"Він моніторив повітряну обстановку. Чорне море - це не внутрішнє море Росії, як Азовське, як вони там собі вважають. Вихід в яке мають країни НАТО, Туреччина, та і в міжнародному повітряному просторі можна робити, що хочеться. Росіяни ж літають своїми бомбардувальниками до берегів Великої Британії? Чи там підіймають на перехоплення винищувачі? Тут розвідник, він розвідує. Він робить те, для чого він створений. Яка ж там загроза, від такого одного БПЛА? Коментувати тут навіть немає що", - сказав Ігнат.

Як повідомлялося раніше, російські літаки кружляли над американським безпілотником і зливали на нього паливо.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті